Facebook
  • polski
Meta PomocMeta Pomoc
Meta Pomoc
Fundacja
  • Start
  • Aktualności
  • O Nas
  • Nasi Mentorzy
  • Nasi Partnerzy
  • Wspierają Nas
  • Kontakt
Menu back  

Rozpoczynamy kolejny III PROJEKT LESZEK

26 lutego 2016Bez kategoriiBy meta-pomoc

Kiedy przed niespełna rokiem Leszek otrzymał mieszkanie komunalne, podpisał zgodę na wyremontowanie go własnym sumptem. Budowlanki uczył się od konserwatora Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznych Marianny Sitek-Wróblewskiej. Obecnie Leszek robi całą wykończeniówkę, jako samodzielny pracownik. Przez ostatnie miesiace wygospodarował dla siebie ładną przestrzeń we Wrzeszczu.
Poddał się jednak remontując łazienkę. Hydraulika to inna dziedzina, nie można nauczyć się jej samemu. Na prośbę Leszka, Fundacja METAPOMOC zorganizowała hydraulika.
Pan Tomek wraz z Leszkiem zakupili niezbędny sprzęt i wspólnie pracowali przez 10 godzin. Teraz Leszek czeka na zgodę kominiarza na podłączenie gazu, wówczas panowie dokończą łazienkę.

W ten projekt i następne zaangażowała się firma architektoniczna www.akointeriors.pl udostepniła fundacji magazyn sprzętów nie wykorzystanych w swoich projektach.
Są tam końcówki serii kafli, armatura łazienkowa, podstawowe oświetlenie. Poza remontem łazienki Leszek otrzymał wiele przedmiotów, które przydadzą mu się do wyposażenia mieszkania.
Wkrótce zdjęcia z wyremontowanej łazienki.

About the author

meta-pomoc

Archiwum
  • Walne Zgromadzenie Fundatorek – ważne decyzje dla Metapomocy.
    22 maja 2025
  • Fundusz Talentów II edycja
    11 maja 2025
  • Nasza fundacja współtworzy dobro już dekade!
    6 maja 2025
Meta Pomoc
© MetaPomoc. All rights reserved.